سریال تلویزیونی آخرین کشتی-فصل سوم The Last Ship-Season 3

 

سریال تلویزیونی آخرین کشتی-فصل سوم The Last Ship-Season 3

کشتی یک رمان آخر زمانی است به قلم ویلیام برینکلی William Brinkley که تبدیل به یک سریال تلویزیونی به همین نام شد. شبکه کابلی TNT درمی 2013 یک سریال 10 قسمتی از آن را روانه تلویزیون‌ها کرد. با موفقیت سریال، سازندگان آن اقدام به تولید فصل دوم آن با 13 قسمت کردند که در سال 2015 پخش شد. فصل سوم آن نیز در 13 اپیزود آماده‌ی پخش بود که تیراندازی در کلوپ شبانه دراورلاندو موجب تعویق پخش این سریال شد چراکه در شروع این سریال اقدام مشابه ای در اولین قسمت آن نیز رخ می‌دهد.


حتماً داستان این سریال را به خاطر دارید، یک ویروس مهلک باعث شد تا تقریباً 80 درصد جمعیت انسان روی کرۀ زمین جانشان را از دست بدهند. یک کشتی جنگی متعلق به ناوگان نیروی دریایی ایالات‌متحده حامل 218 مرد و زن نظامی به دلیل دور بودن از منبع آلودگی از این کشتار جان سالم به در بردند. آن‌ها پس از پی بردن به حقایق کوشیدند که با پیدا کردن درمانی بشر را نجات دهند. در فصل‌های دوم و سوم سریال، خدمه‌ی این کشتی به کاپیتانی تام چندلر با بازی اریک دین Eric Dane علاوه بر مبارزه بی‌امان با این ویروس بایستی با گروه‌های مسلح مرموزی دیگری که هرکدام به خطرناکی همین ویروس بودند نیز می‌جنگیدند تا راه خود را برای کنترل بر اوضاع هموار کنند. پس از فداکاری‌ها و ماجراهای زیبای بسیار موفق شدند درمان ویروس را پیدا کرده و در آمریکای ازهم‌پاشیده اوضاع را تا حدودی سروسامان دهند.


پخش فصل سوم نیز شروع‌شده و تاکنون 2 قسمت از این فصل نمایش داده‌شده است. حکومت تازه پا گرفته در آمریکا مطلع می‌شود که ویروس آنفولانزای قرمز در آسیا جهش‌یافته و در حال انتشار و گرفتن قربانی است . پس فرماندهی عملیات دریایی کاپیتان تام چندلر به آسیا فرستاده می‌شود تا در این خصوص تحقیق کند. پس از ورود به چین متوجه نیات شرورانه‌ای در آنجا می‌شود. آن‌ها سعی در دستگیری و کشتن وی دارند که وی موفق می‌شود به همراه یکی از خدمه‌ی سابقش که همراه اوست و دو زن دیگر از دست آن‌ها بگریزد. از طرف دیگر خدمه‌ی سابق وی با همان کشتی در همان منطقه بسر می‌برند. تعدادی از خدمه در یک کلوپ شبانه موردحمله افراد شورشی ناشناس قرار گرفته و به اسارت آن‌ها در می آیند. حال کاپیتان به ناو خود برگشته تا دوباره به جنگ دشمنی جدید و ناشناس برخیزد. 

وب سایت رسمی سریال

 

این فصل از سریال را به احتمال % 70 درصد دوست خواهید داشت

 

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Purple Cyan Golden Green Yellow

Body

Background Color
Text Color
Layout Style
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction